Posts tagged işverene ihtarname çekmek

Stopwatch

İşverene İhtarnamede Tanıdığım Süre Doldu

6
merhabalar ; 03,09,2012 tarihinden itibaren bır tabldot fırmasında çalışmaktaydım maas ödemelerını gercekleştırmediği için 28.11.2012 tarihinde noter kanalıyla ihtarname gönderdim 5 gun süre içinde ödenmesi gerektiğini belirttim fakat bu sure içinde ödeme yapılmadı artık nasıl bır yol izlemeliyım ve alacaklarımın tarafıma ödenmesi ihtimali nedir ( sözleşme bedelim 2600 tl ) yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler saygılarımla.(Ufuk M.)
Bir Haftadır Ücretim Ödenmiyor

Bir Haftadır Ücretim Ödenmiyor

6
Selamlar, 19 Ekim tarihinde bir taşeron firmanın personeli olarak işe başladım. 6 Kasım tarihine kadar düzenli çalışmaya devam ettim, firma aracılığı ile çalıştığım kuruma geçiş yapmak için ayrılma talebinde bulundum. İstifa dilekçesi imzalamamı istediler benden , içeriğinde "tüm haklarımı aldım" ibaresi de bulunmaktaydı. İlgili kısım hariç, kendi isteğim üzerine istifa ettiğimi belirten dilekçeyi yazıp imzaladım.
Kıdem Tazminatımı Nasıl Talep Edebilirim

Kıdem Tazminatımı Nasıl Talep Edebilirim?

9
İşveren vekili istenen kayıtları ibraz etmiş, yapılan inceleme ve görüşme sonucunda; aylık brüt ücretinizin ¨ 886,50 olduğu, işyerinde toplam 2 yıl 8 ay 5 gün hizmetinizin olduğu, 4857 Sayılı İş Kanununa göre son aylık brüt ücretiniz üzerinden kıdem tazminatınızın ödenmesi gerektiği tespit edilmiştir.
İşverene İhtarname Çektim

İşverene İhtarname Çektim

27
KONU : Sosyal ve Hukuki Haklarıma Tecavüz İs yerinde mobbing uygulama iş akdimin feshi ve kıdem ihbar ve tazminat ödemesi Açıklamalar: 1)06.09.2010-13.08.2012 Tarihleri arasında iş yerinizde çalıştım 2)13.08.2012 Tarihinde ailemle problemlerim olduğunu bildiğiniz halde 15.08.2012 tarihinde sözlü olarak işe gelmememi bildirdiniz. İş yerinize geldiğimde bana 3 gün işe gelmediğimi ve sözleşmemi fesih ettiğinizi ve kıdem ve ihbar tazminatımı ödemeyeceğinizi söylediniz
İşverene Şifahen 1 Ay Süre Vermek İstiyorum.Bu Süre Zarfında Ücretim Yatırılmazsa  Noterden İhtarname Çektirmek

İşverene Şifahen 1 Ay Süre Vermek İstiyorum.Bu Süre Zarfında Ücretim Yatırılmazsa Noterden İhtarname Çektirmek

7
öncelikle onlara şifahen 1 ay süre vermek istiyorum bu süre zarfında ücretim yatırılmazsa noterden ihtarname çektirmek ve diğer hukuki işlemleri başlatmak istiyorum.
mersin iş ilanları
Go to Top