Posts tagged işverene ihtarname çekmek

Stopwatch

İşverene İhtarnamede Tanıdığım Süre Doldu

6
merhabalar ; 03,09,2012 tarihinden itibaren bır tabldot fırmasında çalışmaktaydım maas ödemelerını gercekleştırmediği için 28.11.2012 tarihinde noter kanalıyla ihtarname gönderdim 5 gun süre içinde ödenmesi gerektiğini belirttim fakat bu sure içinde ödeme yapılmadı artık nasıl bır yol izlemeliyım ve alacaklarımın tarafıma ödenmesi ihtimali nedir ( sözleşme bedelim 2600 tl ) yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler saygılarımla.(Ufuk M.)
Bir Haftadır Ücretim Ödenmiyor

Bir Haftadır Ücretim Ödenmiyor

6
Selamlar, 19 Ekim tarihinde bir taşeron firmanın personeli olarak işe başladım. 6 Kasım tarihine kadar düzenli çalışmaya devam ettim, firma aracılığı ile çalıştığım kuruma geçiş yapmak için ayrılma talebinde bulundum. İstifa dilekçesi imzalamamı istediler benden , içeriğinde "tüm haklarımı aldım" ibaresi de bulunmaktaydı. İlgili kısım hariç, kendi isteğim üzerine istifa ettiğimi belirten dilekçeyi yazıp imzaladım.
Kıdem Tazminatımı Nasıl Talep Edebilirim

Kıdem Tazminatımı Nasıl Talep Edebilirim?

11
İşveren vekili istenen kayıtları ibraz etmiş, yapılan inceleme ve görüşme sonucunda; aylık brüt ücretinizin ¨ 886,50 olduğu, işyerinde toplam 2 yıl 8 ay 5 gün hizmetinizin olduğu, 4857 Sayılı İş Kanununa göre son aylık brüt ücretiniz üzerinden kıdem tazminatınızın ödenmesi gerektiği tespit edilmiştir.
İşverene İhtarname Çektim

İşverene İhtarname Çektim

27
KONU : Sosyal ve Hukuki Haklarıma Tecavüz İs yerinde mobbing uygulama iş akdimin feshi ve kıdem ihbar ve tazminat ödemesi Açıklamalar: 1)06.09.2010-13.08.2012 Tarihleri arasında iş yerinizde çalıştım 2)13.08.2012 Tarihinde ailemle problemlerim olduğunu bildiğiniz halde 15.08.2012 tarihinde sözlü olarak işe gelmememi bildirdiniz. İş yerinize geldiğimde bana 3 gün işe gelmediğimi ve sözleşmemi fesih ettiğinizi ve kıdem ve ihbar tazminatımı ödemeyeceğinizi söylediniz
İşverene Şifahen 1 Ay Süre Vermek İstiyorum.Bu Süre Zarfında Ücretim Yatırılmazsa  Noterden İhtarname Çektirmek

İşverene Şifahen 1 Ay Süre Vermek İstiyorum.Bu Süre Zarfında Ücretim Yatırılmazsa Noterden İhtarname Çektirmek

7
öncelikle onlara şifahen 1 ay süre vermek istiyorum bu süre zarfında ücretim yatırılmazsa noterden ihtarname çektirmek ve diğer hukuki işlemleri başlatmak istiyorum.
mersin iş ilanları
Go to Top